JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

 • €125
Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania
 • €125

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organziohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin 3 te nje pallati cilesor.

 • Adresa Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on October 11, 2021 at 10:50 am
 • Cmimi: €125
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €230/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA ,DURRES!

 • €230/muaji
Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

 • €125
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €115,000

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDE + GARAZHD PRANE ISH RAJONIT DURRES .

 • €115,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 week ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, CURRILA, DURRES

 • €320
Rruga e Currilave, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini