JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EMPIRE , PLAZH, DURRES.

 • €500
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EMPIRE , PLAZH, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €500

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor ne vijen e pare te detit , e cila ofron dhe pamje te mrekullueshme nga te gjitha kendet e apartamentit .

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on March 8, 2023 at 4:28 pm
 • Cmimi: €500
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €240

JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1, LAGJA 17 ,DURRES.

 • €240
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €54,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RROTES KUQE ,PLAZH ,DURRES.

 • €54,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Featured
Shitur
Featured
 • €70,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ISHRAJONI,DURRES!

 • €70,000
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES.

 • €200
Shkolla
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj