JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

 • €150
Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • €150

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on January 27, 2023 at 9:44 am
 • Cmimi: €150
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL GERMANY PLAZH, DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE,DURRES.

 • €150
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BEDRIE BEBEZIQI RRUGA EGNATIA , DURRES .

 • €53,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PRANVERES, QENDER, DURRES.

 • €55,000
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli