JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH.

 • €125
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH.

Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €125

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje bashk me kuzhinen , nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor.

 • Adresa Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 24, 2022 at 1:43 pm
 • Cmimi: €125
 • Siperfaqe: 55 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €400/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE GJYKATA,DURRES!

 • €400/muaji
Rruga Filonid Durrsaku 1331, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PISHAVE TE BUTA,GOLEM,DURRES,

 • €53,000
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €57,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 12, ISH FABRIKA E BUKES,DURRES!

 • €57,000
Tregu i Vogel Industrial, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €75,000

EXLUSIVE 💥OKAZION 💥 SHITET AMBIENT BIZNESI,PRANE PRANVERES,DURRES.

 • €75,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala