JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH,DURRES.

 • €150
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH,DURRES.

Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €150

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 verande.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati cilesor .

 • Adresa Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 5, 2022 at 10:48 am
 • Cmimi: €150
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL ANTALYA, PLAZH, DURRES.

 • €250
Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLEPA,DURRES!

 • €250/muaji
SH4, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €67,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT , DURRES .

 • €67,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 , PRANE HOTEL PREMIUM, GOLEM, DURRES.

 • €30,000
Premium Hotel Beach, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala