JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH,DURRES.

 • €150
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH,DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €150

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 verande.
Ndodhet ne katin 2 te nje pallati cilesor .

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 5, 2022 at 10:48 am
 • Cmimi: €150
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE KNETE, PRANE MAGAZINAVE TE MIELLIT TIRANA , DURRES.

 • €125
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €42,000

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 , PRANE VILES SE ZOGUT, MBRAPA SHKOLLES GREKE, DURRES.

 • €42,000
Fryme Dashurie, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Me Qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, SHKEMBI KAVAJES, DURRES.

 • €350
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
Dhene me qera
 • €280

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE HOTEL ANTALYA, DURRES.

 • €280
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala