JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , PRANE HOTEL MAJESTIC, PLEPA, DURRES.

 • €130
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , PRANE HOTEL MAJESTIC, PLEPA, DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €130

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on November 9, 2022 at 12:24 pm
 • Cmimi: €130
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj
 • +355676745700

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €58,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE URES DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €58,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €180

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PORTA KAVALJA, GOLEM, DURRES.

 • €180
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €105,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €105,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE SHKOLLES JUSUF PUKA, DURRES.

 • €300
Jusuf Puka, Rruga Murat Sefa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 weeks ago

Compare listings

Compare
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj