JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ROYAL,PLAZH, DURRES.

 • €250
Royal G Hotel and Spa, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ROYAL,PLAZH, DURRES.

Royal G Hotel and Spa, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati cilesor.

 • Adresa Royal G Hotel and Spa, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2001

Detaje

Updated on October 4, 2022 at 4:33 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj
 • +355676745700

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €31,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FUSHES SE RERES,LAGJA 18,DURRES.

 • €31,000
Aneksi Stervitor Niko Dovana, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €36,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE AS HOTEL, GOLEM, DURRES.

 • €36,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT, QENDER, DURRES.

 • €62,000
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 VOLLGA, DURRES.

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj