JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €300
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati cilesor me ashensor .

 • Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 20, 2023 at 8:56 am
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €56,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUT ARKEOLOGJIK,DURRES!

 • €56,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI , PRANE VILES ZOGUT, DURRES.

 • €77,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €170

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €170
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €300/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA,DURRES!

 • €300/muaji
Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj