JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE KAZAZIT, DURRES

 • €250
KAZAZI...Therje, perpunim mishi, Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE KAZAZIT, DURRES

KAZAZI...Therje, perpunim mishi, Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje bashk me kuzhinen , nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati eksiztues.

 • Adresa KAZAZI...Therje, perpunim mishi, Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on July 4, 2024 at 9:34 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 55 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €47,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA EGNATIA, DURRES.

 • €47,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA,DURRES.

 • €53,000
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €170

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DEGES SE POLICISE, DURRES.

 • €170
Aleksander Goga 93, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €64,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT PLAZH, DURRES.

 • €64,000
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi