JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA,DURRES.

 • €250
Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA,DURRES.

Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on January 23, 2023 at 9:36 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €220/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA,DURRES!

 • €220/muaji
Albtecom Durres, Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
 • €120,000

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE DREJTORISE SE POLICISE, DURRES.

 • €120,000
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
 • €127,000

SHITET APARTAMENT 3+1 VOLLGA,DURRES.

 • €127,000
Shëtitorja Vollga, Rruga Xhamia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 QENDER GOLEM ,DURRES.

 • €30,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli