JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €140
Pallati i Sportit

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

Pallati i Sportit
 • €140

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne kati e 8 pa ashensor.

 • Adresa Pallati i Sportit
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on November 3, 2021 at 12:02 pm
 • Cmimi: €140
 • Siperfaqe: 77 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI , PRANE VILES ZOGUT, DURRES.

 • €77,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE,QENDER,DURRES.

 • €400
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL LEONARDO SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €40,000
Hotel Leonardo, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €36,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €36,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli