JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €250
Pallati i Sportit "Ramazan Njala", Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

Pallati i Sportit "Ramazan Njala", Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartameni organizophet nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e  8 te ne nje pallati cilesor me ashensor .

 • Adresa Pallati i Sportit "Ramazan Njala", Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 14, 2021 at 10:09 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 72 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 8

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 18, ISH FIDANISHTJA, DURRES!

 • €45,000
Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €140,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES JUSUF PUKA, QENDER, DURRES.

 • €140,000
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €62,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI , PLAZH , DURRES.

 • €100
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli