JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ,PRANE PASTICERI PELIKANIT, PLAZH , DURRES.

 • €220
Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ,PRANE PASTICERI PELIKANIT, PLAZH , DURRES.

Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • €220

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati cilesor.

 • Adresa Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2008

Detaje

Updated on September 16, 2022 at 11:56 am
 • Cmimi: €220
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €400

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE MUZEUMI,QENDER,DURRES

 • €400
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1 + GARAZHD PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

 • €110,000
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, LAGJA 6 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €165
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Shitur
 • €46,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €46,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj