SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 PRANE FRIGORIFERIT PLAZH ,DURRES.

 • €60,000
Rruga Bajram Curri, Durrës, Albania

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 PRANE FRIGORIFERIT PLAZH ,DURRES.

Rruga Bajram Curri, Durrës, Albania
 • €60,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shtepia organizohet nga 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen ,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon.

Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi 107 m2 dhe siperfaqe trualli 228 m2.

 • Adresa Rruga Bajram Curri, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on March 11, 2022 at 9:13 am
 • Cmimi: €60,000
 • Siperfaqe: 228 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 18 PRANE SPITALIT,DURRES.

 • €165
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €180

JEPET ME QERA KATI I 3 I NJE SHTEPIE PRIVATE,LAGJA 18,DURRES.

 • €180
Spitalle Qender, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €90,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE RRUGES KUMINI,DURRES!

 • €90,000
Rruga Petraq Boshnjaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €210

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE, TEK CEZMA E FERRES, DURRES.

 • €210
Rruga Isuf Ferra, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala