JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PORTA KAVALJA, GOLEM, DURRES.

 • €50
Golem, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PORTA KAVALJA, GOLEM, DURRES.

Golem, Albania
 • €50

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor pa ashensor ne vijen e pare pas hoteleve. Ofron gjithashtu nje pamje te mrekullueshme nga deti.

 • Adresa Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on July 7, 2021 at 3:50 pm
 • Cmimi: €50
 • Siperfaqe: 68 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

APARTAMENT 1+1 ME QERA I MOBILUAR,PERBALL FOTO DURRSIT,SHKOLLA 2 GJELAT.

 • €140
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €73,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR PERBALLE DYQANIT ADIDAS, DURRES.

 • €73,000
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH,DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE VILES SE ZOGUT,DURRES!

 • €250
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala