JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PORTA KAVALJA, GOLEM, DURRES.

 • €180
Golem, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PORTA KAVALJA, GOLEM, DURRES.

Golem, Albania
 • €180

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor pa ashensor ne vijen e pare pas hoteleve. Ofron gjithashtu nje pamje te mrekullueshme nga deti.

 • Adresa Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on July 8, 2021 at 1:32 pm
 • Cmimi: €180
 • Siperfaqe: 68 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, CURRILA, DURRES

 • €320
Rruga e Currilave, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago
 • €160,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE AMFITEATRIT,DURRES!

 • €160,000
Rruga Anastas Durrsaku 1077, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €108,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, CURRILA, DURRES.

 • €108,000
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE EXTRA MARKET PLAZH,DURRES.

 • €45,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala