JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PRANVERES,QENDER,DURRES.

 • €350
Posta Shqiptare Durrës ZP Qendër - 2001, Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PRANVERES,QENDER,DURRES.

Posta Shqiptare Durrës ZP Qendër - 2001, Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • €350

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartmenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tulet edhe 1 ballkon.Ndodhetne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor ne qender te qytetit.

 • Adresa Posta Shqiptare Durrës ZP Qendër - 2001, Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 18, 2023 at 11:01 am
 • Cmimi: €350
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €400

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE MUZEUMI,QENDER,DURRES

 • €400
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Dhene me qera
 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT PLAZH,DURRES!

 • €250/muaji
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €500

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 , PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €500
Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Per Shitje
 • €38,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €38,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli