JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

 • €175
Restorant Pineta, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • €175

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor me ashensor ne stacionin e pare ne Plazh.

 • Adresa Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on March 13, 2023 at 11:59 am
 • Cmimi: €175
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €168,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE BAR OSLO , VOLLGA , DURRES.

 • €168,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €470
 • €450

JEPET PER QERA KATI 3 I NJE VILE NE VOLLGA, DURRES.

 • €470
 • €450
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Me Qera
 • €230

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL FLAG SHIP,DURRES!

 • €230
Flagship Center, Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Featured
Dhene me qera
Featured
 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj