JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

 • €200
Restorant Pineta, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon qe ofron pjeserisht pamje nga deti . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor me ashensor ne stacionin e pare ne Plazh.

 • Adresa Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 20, 2023 at 2:22 pm
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €450

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €450
Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €58,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUT TE DESHMOREVE,DURRES.

 • €58,000
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PISTA KOSOVES PLAZH,DURRES

 • €200
Pista Kosova, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €270

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE AUTOBUSAVE TE SHIJAKUT,DURRES

 • €270
Flagship Center, Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj