JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA,PLAZH,DURRES.

 • €350
Restorant Pineta, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA,PLAZH,DURRES.

Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • €350

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga nje ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 4 me ashensor dhe ofron pamje anesore nga deti, disponon dhe garazh .

 • Adresa Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 14, 2023 at 6:21 pm
 • Cmimi: €350
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PRANE FLAGSHIP , DURRES.

 • €300
Flagship Center, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE,DURRES.

 • €150
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €38,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €38,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €57,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €57,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj