JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE ROYAL, PLAZH, DURRES

 • €350
Plazhi "Durrës", Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE ROYAL, PLAZH, DURRES

Plazhi "Durrës", Durrës, Albania
 • €350

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 50 m/2, 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti pozicionohet ne vije te pare dhe ndodhet ne katin 2.

 • Adresa Plazhi "Durrës", Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 9, 2024 at 9:30 am
 • Cmimi: €350
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES , DURRES.

 • €165
Prefektura Durres, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €31,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DEGES POLICISE,DURRES!

 • €31,000
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+VERANDE PRANE SHKOLLES SE MUZIKES, QENDER, DURRES.

 • €200
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €82,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE,PISTA KOSOVES,PLAZH,DURRES.

 • €82,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi