JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RROTES SE KUQE PLAZH, DURRES.

 • €350
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RROTES SE KUQE PLAZH, DURRES.

Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • €350

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 2 te nje godine private e cila qe tek porta hyrese deri tek apartamenti perdoret elektronikisht me telekomande, touch dhe karte . Arredimi eshte i investuar dhe projektuar nga arkitekt teper vizionar.
Perfshihen ne cmim uje , drita dhe wi-fi. Disponon parking privat ,holl dhe ambient te jashtem per barbeque.

 • Adresa Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 13, 2022 at 12:36 pm
 • Cmimi: €350
 • Siperfaqe: 55 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE RROTONDOS KENETE, DURRES.

 • €450
Stadiumi
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE ZONES SE PRANVERES, DURRES.

 • €160
Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1, PERBALL VILA KORAL,PLAZH DURRES!

 • €45,000
Hotel Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €49,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE GRAND BLUE FAFA RESORT,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €49,000
Grand Blue Fafa Resort, Golem, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini