JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SFINKSIT VOLLGA,DURRES.

 • €300
Sfinksi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SFINKSIT VOLLGA,DURRES.

Sfinksi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesorprane detit.

 • Adresa Sfinksi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on February 28, 2023 at 10:10 am
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €205

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €205
Rruga Iljaz Reka, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES.

 • €200
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE,DURRES.

 • €150
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES.

 • €165
Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli