JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH, DURRES.

 • €230
Adriatik Hotel, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH, DURRES.

Adriatik Hotel, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €230

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e pare te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Adriatik Hotel, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on November 8, 2023 at 1:05 pm
 • Cmimi: €230
 • Siperfaqe: 63 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €350

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1, PLAZH,DURRES.

 • €350
Plazh durres, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 weeks ago
Per Shitje
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €45,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
Dhene me qera
 • €205

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €205
Rruga Iljaz Reka, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BLU STARIT,DURRES.

 • €250
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli