JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI, VOLLGA,DURRES.

 • €250
Shkolla e mesme Gjergj Kastrioti, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI, VOLLGA,DURRES.

Shkolla e mesme Gjergj Kastrioti, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Shkolla e mesme Gjergj Kastrioti, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 3:43 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €115,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €115,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PRANVERES,QENDER,DURRES.

 • €350
Posta Shqiptare Durrës ZP Qendër - 2001, Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €200
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE SHTEPIE PRIVATE PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

 • €200
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj