JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE SHKOLLES JUSUF PUKA, DURRES.

 • €300
Jusuf Puka, Rruga Murat Sefa, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE SHKOLLES JUSUF PUKA, DURRES.

Jusuf Puka, Rruga Murat Sefa, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati cilesor ne qender te Durresit.

 

 • Adresa Jusuf Puka, Rruga Murat Sefa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 4, 2024 at 2:54 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj
 • +355676745700

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE QENDER, DURRES.

 • €300
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL FLORIDES,PLAZH, DURRES.

 • €125
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €69,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME SUPER PAMJE , CURRILA, DURRES.

 • €69,000
Plazhi i Currilave, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT , DURRES.

 • €200
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj