JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+GARAZH PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €250
stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+GARAZH PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor me ashensor. Disponon dhe garazh.

 • Adresa stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on April 28, 2021 at 12:41 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 92 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheni Meta
 • Xheni Meta
 • +355693768162+355693768162

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €300/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA,DURRES!

 • €300/muaji
Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €34,000

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 6, PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €34,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

SHITEN APARTAMENTE 1+1 PRANE HOTEL FLOWER,GOLEM,DURRES.

 • €700
Flower Hotel & SPA, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €48,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT , DURRES .

 • €48,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Xheni Meta
 • Xheni Meta