JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €215
Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • €215

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese ekzistuese.

 • Adresa Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 29, 2022 at 7:23 am
 • Cmimi: €215
 • Siperfaqe: 55 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj
 • +355676745700

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE,SPITALLE,DURRES.

 • €200
Spitallë Qendër, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
Shitur
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1 , PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES.

 • €45,000
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €93,000

SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER E MOBILUAR NE DURRES!

 • €93,000
Rruga Mujo Ulqinaku 62, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €50,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL BELMONDO PLAZH DURRES.

 • €50,000
Rrota e Kuqe, Durrës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj