JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €165/muaji
Featured Me Qera
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
Featured

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €165/muaji

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje,1 dhome gjumi,1 tualet me ajrosje naturale dhe 1 ballkon.Kati i 6 i nje pallati ekzistues prane tatim taksave ,Durres.
INFO:📞0695300573

 140 Shikime Total,  4 Shikime Sot

 • Adresa Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 15, 2020 at 2:53 pm
 • Cmimi: €165/muaji
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndjenje: 1

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €92,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT VOLLGA,DURRES.

 • €92,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €500/muaji

JEPET NE QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL RRUGES PORTIT,DURRES!

 • €500/muaji
Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €220/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

 • €220/muaji
Rruga Pavlina Radovani 2013, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
Featured
 • €230/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA ,DURRES!

 • €230/muaji
Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj