JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT INDUSTRIAL,DURRES!

 • €150
Rruga Vangjeli Gjoni, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT INDUSTRIAL,DURRES!

Rruga Vangjeli Gjoni, Durrës, Albania
 • €150

PĂ«rshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje ,1 dhome gjumi,1 tualet.Kati i 9 me ashensor.
INFO:đź“ž0693867989

 • Adresa Rruga Vangjeli Gjoni, DurrĂ«s, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku DurrĂ«s County

Detaje

Updated on October 22, 2020 at 10:53 am
 • Cmimi: €150
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 9
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
€
€
%

Kontakte

View Listings
Xhoan Likmeta
 • Xhoan Likmeta
 • +355693867989

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €125,000

SHITET APARTAMENT 2+1 MUNDESI DHE 3+1 PERBALL SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES .

 • €125,000
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €78,000

SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA TAULANTIA, PERBALL PISTES NE VOLLGA.

 • €78,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €57,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €57,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €42,000

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 , PRANE VILES SE ZOGUT, MBRAPA SHKOLLES GREKE, DURRES.

 • €42,000
Fryme Dashurie, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Xhoan Likmeta
 • Xhoan Likmeta