JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT PLAZH,DURRES.

 • €200
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT PLAZH,DURRES.

Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor me ashensor me pamje deti .

 • Adresa Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 3, 2022 at 7:23 am
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €77,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE CINCO ZONE SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €35,000
Cinco Zone, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €50,000

SHITET DUPLEX 2+1+2 PRANE BASHKISE, QENDER, DURRES.

 • €50,000
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1 , PERBALL KESHTJELLES, VOLLGA, DURRES.

 • €85,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli