JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT PLAZH,DURRES.

 • €190
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT PLAZH,DURRES.

Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • €190

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon .

Ndodhet ne katin 2 te nje ndertese cilesore .

 • Adresa Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on December 6, 2021 at 12:07 pm
 • Cmimi: €190
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI, VOLLGA,DURRES.

 • €250
Shëtitorja
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €49,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES NAIM FRASHERI, DURRES.

 • €49,000
Naim Frashëri High School, Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €180

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH, DURRES.

 • €180
Adriatik Hotel, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE LULISHTES 1 MAJI, DURRES

 • €300
Sheshi Demokracia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala