JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE ISH URT , DURRES.

 • €215
ish URT , Durres

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE ISH URT , DURRES.

ish URT , Durres
 • €215

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor.

 • Adresa ish URT , Durres
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on September 23, 2022 at 1:59 pm
 • Cmimi: €215
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €190

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €190
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH,DURRES.

 • €150
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Shitur
 • €41,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRAN TREGUT FSHATAR,DURRES!

 • €41,000
Rruga Marta Buda, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €59,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PAS DEGES SE POLICISE,DURRES!

 • €59,000
Drejtoria e Policise Durres, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj