JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE ISH URT , DURRES.

 • €215
ish URT , Durres

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE ISH URT , DURRES.

ish URT , Durres
 • €215

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor.

 • Adresa ish URT , Durres
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on September 23, 2022 at 1:59 pm
 • Cmimi: €215
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, TE AMBULANCA QENDRORE, DURRES. ( ambient i pershtatshem dhe per zyra )

 • €200
Ambulanca Qendrore, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €88,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI,DURRES.

 • €88,000
Shkolla e mesme Gjergj Kastrioti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €39,500

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ANTALYA PLAZH, DURRES.

 • €39,500
Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2+ VERANDE PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €85,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj