JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE,SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES

 • €125
Shkolla "Qemal Mici", Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE,SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES

Shkolla "Qemal Mici", Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • €125

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartmaenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ne katin e 3 te nje pallati cilesor.

 • Adresa Shkolla "Qemal Mici", Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 3, 2022 at 2:32 pm
 • Cmimi: €125
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ,LAGJA 1, VOLLGA DURRES

 • €65,000
Shetitorja
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Featured
 • €63,000

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER DEGES SE POLICISE,DURRES’

 • €63,000
2000, Durrës 2000, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €33,000

SHITET APARTAMENT 1+1 KOMPLEKS ROTONDO,PLEPA,DURRES.

 • €33,000
Arapaj plepa, SH56, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €165/muaji

JEPET ME QERA GARSIONERE BUZE DETIT PLAZH,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli