JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE,SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES.

 • €150
Shkolla

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE,SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES.

Shkolla
 • €150

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne kati e 3 te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Shkolla
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on November 26, 2021 at 12:20 pm
 • Cmimi: €150
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €62,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 weeks ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, RROTA E KUQE, PLAZH, DURRES.

 • €160
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE VILES SE ZOGUT,DURRES!

 • €250
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €69,000

SHITET APARTAMENTI PRANE PICERI 2 ENGJEJT, LAGJA 6 , DURRES.

 • €69,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli