JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA MUJO ULQINAKU, DURRES.

 • €145
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA MUJO ULQINAKU, DURRES.

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • €145

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 16, 2021 at 1:56 pm
 • Cmimi: €145
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheni Meta
 • Xheni Meta
 • +355693768162+355693768162

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT , DURRES .

 • €26,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH,DURRES

 • €35,000
Hotel Florida, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €82,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE,PISTA KOSOVES,PLAZH,DURRES.

 • €82,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €100,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Xheni Meta
 • Xheni Meta