JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA ,DURRES.

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA ,DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on March 10, 2021 at 10:16 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 73 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, CURRILA, DURRES

 • €320
Rruga e Currilave, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €37,000

SHITET APARTAMENT 1+1 , PRANE BAR RIGELS, PLAZH DURRES!

 • €37,000
Bar Pasticeri Rigelsi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA PLAZH, DURRES.

 • €250
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1 , PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES.

 • €45,000
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala