JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA ,DURRES!

 • €230/muaji
Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
Featured

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA ,DURRES!

Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • €230/muaji

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Mobilim i ri bashkekohor.Kati i 3 i nje pallati cilesor me ashensor ne qender te Durresit.
INFO:📞0695300573

 68 Shikime Total,  4 Shikime Sot

 • Adresa Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zip 2001
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 18, 2020 at 3:18 pm
 • Cmimi: €230/muaji
 • Siperfaqe: 68 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndjenje: 1

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA,DURRES!

 • €250/muaji
Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €220/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

 • €220/muaji
Rruga Pavlina Radovani 2013, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
Featured
 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago
 • €59,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES SE FISKULTURES,DURRES!

 • €59,000
Rruga Horizonti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj