JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PRANE HOTEL DOLCE VITA , DURRES.

 • €200
Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PRANE HOTEL DOLCE VITA , DURRES.

Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on September 20, 2022 at 4:47 pm
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj
 • +355676745700

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €260

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 5, RRUGA MUJO ULQINAKU DURRES!

 • €260
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €213,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VOLLGA, DURRES.

 • €213,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €121,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RESTORANT MAJESTIC GOLEM, DURRES.

 • €121,000
Golem, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €46,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €46,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago

Compare listings

Compare
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj