JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PRANE HOTEL ROYAL,PLAZH,DURRES.

 • €250
Royal G Hotel and Spa, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PRANE HOTEL ROYAL,PLAZH,DURRES.

Royal G Hotel and Spa, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor.

Apartamenti jepet deri fund te muajit maj me cmimin 250€ ne rast se deshironi kontrate 1 vjevare cmimi shkon ne 300€.

 • Adresa Royal G Hotel and Spa, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2001

Detaje

Updated on October 5, 2023 at 8:21 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 64 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €500
Shitur
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRAN KAZAZIT,DURRES!

 • €39,000
Rruga Marin Barleti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €50,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL BELMONDO PLAZH DURRES.

 • €50,000
Rrota e Kuqe, Durrës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE VILES SE ZOGUT, DURRES.

 • €100,000
Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj