JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PRANE PASTICERI PELIKAN, PLAZH, DURRES.

 • €200
Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PRANE PASTICERI PELIKAN, PLAZH, DURRES.

Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati cilesor 10 metra larg detit.

 • Adresa Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2008

Detaje

Updated on November 19, 2022 at 5:35 pm
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

 • €125
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE,SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES.

 • €150
Shkolla
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT,LAGJA 18,DURRES.

 • €39,000
Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI,PLAZH DURRES!

 • €42,000
Rruga Pavaresia 13, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj