JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+VERANDE PRANE SHKOLLES SE MUZIKES, QENDER, DURRES.

 • €200
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+VERANDE PRANE SHKOLLES SE MUZIKES, QENDER, DURRES.

Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Disponon dhe nje verande. Ndodhet ne katin e pare.

 • Adresa Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 10:02 am
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 55 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €29,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOLOSEUT SHKEMBI I KAVAJES GOLEM,DURRES.

 • €29,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH,DURRES.

 • €150
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ARAGOSTES, VOLLGA, DURRES.

 • €300
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1 + GARAZHD PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

 • €110,000
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj