JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I PAMOBILUAR,DURRES!

 • €210/muaji
Rruga Ramazan Jella, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I PAMOBILUAR,DURRES!

Rruga Ramazan Jella, Durrës, Albania
 • €210/muaji

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon.Kati i 7 i nje pallati cilesor te pademtuar prane pallatit te kultures.
INFO:0695300573

 • Adresa 2000, Rruga Ramazan Jella, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 2:49 pm
 • Cmimi: €210/muaji
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €270/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PERBALL TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €270/muaji
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €38,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH POLICISE BASHKIAKE,RRUGA ISUF FERRA,DURRES.

 • €38,000
Eftali Koci, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €175,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI,VOLLGA,DURRES.

 • €175,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €42,000

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 , PRANE VILES SE ZOGUT, MBRAPA SHKOLLES GREKE, DURRES.

 • €42,000
Fryme Dashurie, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj