JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ISHRAJONI,DURRES!

 • €245/muaji
Featured Me Qera
Rruga Kadri Pirro, Durrës, Albania
Featured

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ISHRAJONI,DURRES!

Rruga Kadri Pirro, Durrës, Albania
 • €245/muaji

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje,1 dhome kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Kati i 8 banimi i nje pallati cilesor me ashensor.
INFO:📞0695300573

 44 Shikime Total,  2 Shikime Sot

 • Adresa Rruga Kadri Pirro, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zip 2001
 • Zona Ish Rajoni i Policise
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 15, 2020 at 1:48 pm
 • Cmimi: €245/muaji
 • Siperfaqe: 135 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndjenje: 1

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALL PORTIT,DURRES!

 • €75,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €175,000

SHITET APARTAMENT 3+1 TE KODRA VILA,DURRES! ( PAPAFINGO )

 • €175,000
Rruga Adrianet, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €500/muaji

JEPET NE QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL RRUGES PORTIT,DURRES!

 • €500/muaji
Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI I POLICISE,DURRES!

 • €65,000
Rruga Kasem Durresi 34, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj