JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 KENETE,DURRES.

 • €190
Delta Durres, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 KENETE,DURRES.

Delta Durres, Durrës, Albania
 • €190

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e pare te nje pallati cilesor.

 • Adresa Delta Durres, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 3:51 pm
 • Cmimi: €190
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €350/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

 • €350/muaji
Bulevardi Dyrrah 2000, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €56,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH RAJONIT,LAGJA 5,DURRES.

 • €56,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PORTI,DURRES.

 • €300
Porti i Durrësit
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €170

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DEGES SE POLICISE, DURRES.

 • €170
Aleksander Goga 93, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj