JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 16,PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €205
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 16,PRANE KAZAZIT,DURRES.

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • €205

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor prane kazazit.

 • Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 29, 2021 at 11:16 am
 • Cmimi: €205
 • Siperfaqe: 104 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT, DURRES.

 • €250
Lulishtja, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 6 , ISH RAJONI I POLICISE, DURRES.

 • €100,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €250
Palace Hotel & Spa Durrës, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €49,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES NAIM FRASHERI, DURRES.

 • €49,000
Naim Frashëri High School, Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli