JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 MBAS PREFEKTURES, DURRES.

 • €215
Prefektura Durrës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 MBAS PREFEKTURES, DURRES.

Prefektura Durrës, Durrës, Albania
 • €215

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati cilesore 200 metra larg prefektures. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhin, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

 • Adresa Prefektura Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on February 9, 2023 at 3:28 pm
 • Cmimi: €215
 • Siperfaqe: 104 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €175

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

 • €175
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €80,000

SHITET APARTAMENT 2+1 VOLLGA PRANE RESTORANT ARTUR, DURRES.

 • €80,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €90,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE PISTA KOSOVA PLAZH,DURRES.

 • €90,000
Pista Kosova, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €700

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €700
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj