JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI VOLLGA, DURRES.

 • €600
Shëtitorja Vollga, Rruga Xhamia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI VOLLGA, DURRES.

Shëtitorja Vollga, Rruga Xhamia, Durrës, Albania
 • €600

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati cilesor me pamje nga deti.

 • Adresa Shëtitorja Vollga, Rruga Xhamia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 3:54 pm
 • Cmimi: €600
 • Siperfaqe: 95 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 9
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE SHKOLLES JUSUF PUKA, DURRES.

 • €300
Jusuf Puka, Rruga Murat Sefa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Dhene me qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+ 1 PRANE MUZEUMIT , DURRES

 • €350
Rruga Hajdar Dushi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Shitur
 • €92,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT VOLLGA,DURRES.

 • €92,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Shitur
 • €80,000

SHITET APARTAMENT 3+1 + AMBIENT BIZNESI , PRANE TREGUT TE MADH INDUSTRIAL , DURRES .

 • €80,000
Stacioni Zjarrfikesve Durres, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj