JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, PLAZH, DURRES.

 • €450
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, PLAZH, DURRES.

Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • €450

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e tete te nje pallati cilesor me ashensor, prane Ures se Dajlanit. Apartamenti ofron mobilim modern .

 • Adresa Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 13, 2023 at 10:17 am
 • Cmimi: €450
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 8

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE TATIM TAKSAVE , DURRES.

 • €350
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €250
Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Shitur
 • €58,000

SHITET APARTAMENT 2+1+TARACE RRUGA TAULANTIA, VOLLGA ,DURRES.

 • €58,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €59,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT LAGUNA BLU, QERRET.

 • €59,000
Qerret, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj